Aké druhy diagnostických testov ponúkame?

Jednotlivé ochorenia sú popísané nižšie, ich počet ale stúpa, keďže neustále doplňujeme našu ponuku zavádzaním nových testov podľa najnovších vedeckých zistení. Pri každom ochorení sme vybrali vždy ten genetický faktor, ktorý má najvýraznejšiu väzbu na príslušné ochorenie a zároveň je dostatočne častý v populácii.

Diagnostické testy Anglický názov
Nesyndrómová hluchota Non-syndromic hearing loss
Cystická fibróza Cystic fibrosi

 

Akým spôsobom je možné získať materiál vhodný na diagnostický test?

Ako ste mali možnosť vidieť v seriáloch z kriminalistického prostredia (známe pod skratkami C.S.I.) jedná sa o úplne bezbolestnú procedúru, tzv. ster bukálnej sliznice, kedy sa tampónom niekoľkokrát utrie vnútorná strana líca a takto získaný materiál sa vloží do nárazuvzdorného obalu a odošle na spracovanie do laboratória.

Ako získať odberovú sadu na DNA test?

Odberovú sadu poskytujeme bezplatne po zaslaní vašich kontaktných údajov na našu mailovú adresu geneton@geneton.sk, prípadne ich môžete poskytnúť na mobilnom telefónnom čísle +421 904 687 475.

Aké sú ceny diagnostických testov?

Výsledná cena testu/testov je závislá aj od počtu objednaných testov.

  • Pri objednaní 1-3 testov je cena 99,- EUR/ 1 test.
  • Pri objednaní 4-6 testov je cena 83,- EUR/ 1 test.
  • Pri objednaní 7-9 testov je cena 66,- EUR/ 1 test.

Cena za expresný príplatok (jednorazový) je 83,- EUR. Všetky ceny sú konečné a vrátane DPH.

Aká je doba analýzy pri diagnostických testoch?

Štandardná doba analýzy je 1 mesiac, ponúkame však aj možnosť expresnej analýzy za príplatok. Doba závisí aj od počtu vybraných analyzovaných ochorení.

Rozšírené protfólio DNA testov o testy konzorcia GENDIA

V ponuke našej spoločnosti Geneton s. r. o. pôsobiacej aj ako referenčné laboratórium celosvetovo pôsobiaceho konzorcia GENDIA sú navyše všetky typy vyšetrení týmto konzorciom ponúkané. V portfóliu konzorcia GENDIA je viac ako 3 000 rôznych genetických vyšetrení. Aktuálny zoznam testov nájdete na www.gendia.net.

Pre podrobnejšie informácie o podmienkach pre testy konzorcia GENDIA sa obráťte individuálne na našu mailovú adresu geneton@geneton.sk prípadne zavolajte na mobilné telefónne číslo +421 904 687 475.